Get Adobe Flash player

Опитування

Які фактори найбільш важливі для Вас під час вибору приватного медичного закладу?
 

 

Науковий журнал

Посилання

Погода

Погода в Львові

Напрями діяльності

З метою ефективного виконання статутних завдань увесь обсяг діяльністі громадської організації «Львівська медична спільнота» поділяється на напрями:

Науково-дослідницький – охоплює діяльність щодо організації наукових заходів з залученням максимальної кількості учасників як з м. Львів, так і з інших міст України та зарубіжних країн з метою розгляду важливих актуальних проблем діагностики, лікування, профілактики, реабілітації різноманітних захворювань.

Проектний – охоплює діяльність щодо розробки та реалізації комплексних довготривалих соціальних проектів, які реалізовують у сфері розвитку охорони здоров’я, медичної освіти, боротьби з масовим поширенням окремих видів захворювань.

Просвітницький – охоплює діяльність членів організації щодо проведення навчальних уроків, тренінгів, майстер-класів серед населення м. Львів на різноманітні актуальні теми в галузі охорони здоров’я (здоровий спосіб життя, правильне харчування, профілактика різноманітних захворювань, захист прав пацієнтів).

Експертно-консультативний – охоплює діяльність щодо надання професійної, юридичної, консультативної допомоги та соціально-правого захисту як членам організації, так і населенню м. Львів.